O nás

Ubytovanie

Penzión ROZÁLIA sa nachádza v Košiciach – pokojnej mestskej časti blízko centra mesta. Ubytovanie poskytujeme v 15 pohodlne zariadených izbách – jednolôžkových, dvojlôžkových a trojlôžkových s kapacitu 28 lôžok. Všetky izby s kúpelňou, WC, TV/LCD, rádiom a WiFi pripojením na internet Vám zabezpečia nerušený pobyt a komfort.

Ubytovacie služby Našeho zariadenia využívajú hlavne spoločnosti a firmy na služobných cestách ale aj turisti, ktorí chcú spoznať krásy blízkeho aj širšieho okolia. Ako už bolo spomínané na úvodnej stránke, je mnoho spokojných zákazníkov, medzi ktorými boli aj známe osobnosti ako: Lucka Vondráčková, Ivan Mládek, skupina Senzus a mnoho ďalších.

 

Tradícia & skúsenosti

Počas dlhoročného pôsobenia v hotelierstve a cestovnom ruchu, a to od roku 1990 sa Naše zvyky a skúsenosti pretavili do tradícií a zaužívaných najlepších postupov, s ktorými sú Naši hostia maximálne spokojný.

Napriek zaužívaným postupom sme vždy pripravení riešiť aj Vaše individuálne požiadavky. Vyhovieme Vám aj pri požiadavkách ako napr.: ubytovanie Vášho štvornohého miláčika, poradíme Vám kde a kedy navštíviť najaktuálnejšie kultúrne / spoločenské podujatie v meste a okolí, zabezpečíme uzamknutú garáž pre vozidlo s cenným tovarom, a rôzne iné typy požiadaviek. Vždy sa snažíme vyhovieť hosťom tak aby od Nás odchádzali spokojný a s pocitom, že sa k nám vrátia aj pri nasledujúcej návšteve mesta Košice.

Na základe 94 recenzií
Ирина Хвостенко
Ирина Хвостенко
21/05/2022
Всем остались довольны. Номер просторный, чистый и уютный. Персонал и хозяин – приветливые и приятные люди. Месторасположение тихое, приятно было слушать пение птиц. По поводу кладбища, ничего ужасного в этом не вижу. Помимо пансиона, в этой локации полно приличных коттеджей, доказывающих, что такое соседство современных людей не смущает.
Morten Larsen
Morten Larsen
03/05/2022
Meget behageligt hotel.flinke værter.kan klart anbefales.
Marina Kulinich
Marina Kulinich
11/04/2022
Мы были вынуждены выехать из Украины и на первое время остановились в Pension Rozalia. Выбрали это место исходя из цены – это наиболее привлекательный вариант в Кошице. И хотя находится немного на окраине, до старого города мы с детьми ходили пешком (всего 20 минут), поэтому расположение нас вполне утроило. Также, здесь отличные хозяева, которые делают все возможное, чтобы ваше пребывание было наиболее комфортным!
COOKIE печенька
COOKIE печенька
17/03/2022
Чудесный отель
Gert Madsen
Gert Madsen
17/03/2022
Very good
дизайнер интерьера S-STUDIO
дизайнер интерьера S-STUDIO
16/03/2022
тихий, уютный пансион с радушными хозяевами! Отличный сервис и адекватная цена, есть общественный транспорт!