english language      
Zavolajte Nám: +421 905 904 399
Oravská 14, Košice, Zobraziť na mape
 

Zistite viac O Nás

Ubytovanie

Penzión ROZÁLIA sa nachádza v Košiciach - pokojnej mestskej časti blízko centra mesta. Ubytovanie poskytujeme v 15 pohodlne zariadených izbách - jednolôžkových, dvojlôžkových a trojlôžkových s kapacitu 28 lôžok. Všetky izby s kúpelňou, WC, TV/LCD, rádiom a WiFi pripojením na internet Vám zabezpečia nerušený pobyt a komfort.

Ubytovacie služby Našeho zariadenia využívajú hlavne spoločnosti a firmy na služobných cestách ale aj turisti, ktorí chcú spoznať krásy blízkeho aj širšieho okolia. Ako už bolo spomínané na úvodnej stránke, je mnoho spokojných zákazníkov, medzi ktorými boli aj známe osobnosti ako: Lucka Vondráčková, Ivan Mládek, skupina Senzus a mnoho ďalších.

Ak hľadáte ubytovanie na Vašich služobných a turistických cestách v Košiciach a okolí, tak Penzión ROZÁLIA je tým správnym miestom!
Poskytneme Vám:
- odych v kľudnej a tichej mestskej časti, ktorá je blízko centra mesta
- zdarma internetové WIFI pripojnie
- zdarma parkovisko, pričom je možné zabezpečiť parkovanie aj za plotom objektu
- raňajkové menu
A mnoho iných služieb pre Vašu spokojnosť.

Hotelový manažér

Tradícia & Skúsenosti

Počas dlhoročného pôsobenia v hotelierstve a cestovnom ruchu, a to od roku 1990 sa Naše zvyky a skúsenosti pretavili do tradícií a zaužívaných najlepších postupov, s ktorými sú Naši hostia maximálne spokojný.

Napriek zaužívaným postupom sme vždy pripravení riešiť aj Vaše individuálne požiadavky. Vyhovieme Vám aj pri požiadavkách ako napr.: ubytovanie Vášho štvornohého miláčika, poradíme Vám kde a kedy navštíviť najaktuálnejšie kultúrne / spoločenské podujatie v meste a okolí, zabezpečíme uzamknutú garáž pre vozidlo s cenným tovarom, a rôzne iné typy požiadaviek. Vždy sa snažíme vyhovieť hosťom tak aby od Nás odchádzali spokojný a s pocitom, že sa k nám vrátia aj pri nasledujúcej návšteve mesta Košice.

Pozrite si viac o Košiciach a okolí, o Slovensku a jeho krásach

Rezervovať Ubytovanie

Pošlite nám správu s vybraným typom izby, dátumom príchodu a počtom nocí, ktoré si želáte rezervovať a my Vás budeme kontaktovať v čo najkratšom možnom termíne.